Mosty - Dobrá 3:1 (1:1)

V utkání s Dobrou se v základní sestavě objevil po vleklém zranění domácí kapitán P. Kufa a na výkonu Mostů to bylo poznat. Od deváté minuty jsme sice prohrávali 0:1, ale to bylo ze strany Dobré gólově vše. Ve 40. minutě P. Kufa nacentroval na hlavu T. Nieslanika, ten posunul před bránu, kde dorážel D. Nieslanik 1:1. V 82. minutě T. Nieslanik našel v dobré pozici Bulu, ten se neukvapil, vrátil míč na hranici šestnáctky, kde pohotově zakončil dorostenec D. Szotkowski a připsal si první gól v dresu mužů. V 88. minutě P. Kufa krásně našel na hranici velkého vápna T. Nieslanika, který krásně přehodil vyběhnuvšího brankáře. 3:1. Tři cenné body zůstaly po delší době v Mostech.