Mosty - Dolní Datyně 1:5

K dalšímu zápasu přijelo na mostecký stadión vedoucí mužstvo tabulky Dolní Datyně. Prémiéru v dresu mužů si odbyl Dan Kufa, který v dorostu podává kvalitní výkony a je jedním z tahounů mužstva. Běžela 6. minuta, když právě D. Kufa napřáhl z hranice velkého vápna a hostujíci brankář plachtil vzduchem marně, míč zapadl k tyči a bylo to 1:0. V 18.minutě hosté založili rychlý protiútok, gólman Jopek vyběhl proti míči, ovšem podklouzl a pro hostujícího útočníka nebyl žádny problém přelobovat ležícího gólmana 1:1. V 32. minutě Czepczor vyslal nádherný pas na rozběhnutého Bulu, který se zbavil dotírajícího obránce, ale nezakončil přesně. To bylo v první půli vše a do kabin se šlo za stavu 1:1 po výborné první půli ze strany domácího mužstva. Ve druhém poločase se citelně projevila absence dirigenta zadních řad I.Lýska. Hosté zvýšili tlak a na naši bránu se valil jeden útok za druhým, což mělo za následek navýšování skóre až do stavu 1:5. Naštěstí se blížila 90. minuta a přišel vysvobozující hvizd ne zcela přesného rozhodčího. Za zmínku stojí pouze ona 90. minuta kdy se krásně uvolnil Bažant, ale jeho ránu brankář kryl. V téže minutě napřáhl z dobrých 70 metrů D.Nieslanik, ale i jeho projektil gólman vykryl. Datyně s přehledem vyhrála a z Mostů si odvezla zasloužené tři body.

Sestava: Jopek, Lukosz, D.Nieslanik, Šafařik, Szlaur (63. Szotkowski.M), S.Kufa, Czepczor, D.Kufa (60. Frola), Kolář, T.Nieslanik (73Bažant), Bula

Rozhodčí: Hubert, Jurajdová