ČSAD Havířov - Mosty 2:1

Po jasné domáci výhře s Hnojníkem jsme zajížděli na půdu dosud neporaženého Havířova. Naši hráči nastoupili oproti zápasu s Hnojníkem se dvěma změnami v sestavě. Na místo Ligockého a Szlaura, kteři si užívaji dovolenou, nastoupili Frola a Turek. V první půli měli hráči Havířova optickou převahu, ale když už se dostali k bráně, tak je vychytal dobře chytající Cymorek, nebo ho na brankové čáře zastoupil Lukosz, který míč odvracel mimo bránu. Když už se zdálo, že hráči obou mužstev pújdou do kabin za bezbrankového stavu, zahrával přímy kop D.Nieslanik, míč se snesl na malé vápno, kde ho z blízka do brány uklidil Lýsek. Do kabin se tak šlo za stavu 0:1. Ve druhé půli naši hráči už bohužel další gol nepřidali. Za to trestali domácí, kteří po nedorozumění v obraně dali z blízka vyrovnávací gól a v zápětí přidali dělovkou k tyči vítězný gól, na který náš brankář neměl nárok. Po závěrečném hvizdu se radovali domácí, kteři byli se třemi body asi nadmíru spokojeni... Nás jen může mrzet neproměnená šance P.Kufy a hlavně příležitosti T.Nieslanika, které doslova volaly po gólech.

Sestava: Cymorek -Frola, D.Nieslanik, Lýsek, (65.Bažant), Lukosz, S.Kufa,(80 Jochymek), P.Kufa(c), Czepczor, Turek (65Šafařík),  Kolář, T.Nieslanik

ŽK:  Kolář, Lukosz, T.Nieslanik, Cymorek

Rozhodčí:  Papuga, Hrubý