Hnojník  - Mosty    2:3

K poslednímu zápasu sezóny v Hnojníku jsme zajížděli v značně komplikované situaci. Ve stejnou dobu hrál Mostecký dorost poslední zápas okresního přeboru o konečné umístění ve Smilovicích  proti družstvu Fryčovic s několika hráči A mužstva Mostů v základní sestavě.Trenér mužú  p.Kluz měl k dispozici jedenáct hráču včetně třech brankářu.! Na poslední chvíli trenér dorostu p. Bojko uvolnil pro potřeby A mužstva dva hráče a to Filipa Sikoru a Dominika Szotkowského.Už ve 25.minutě zraněného Šafaříka vystřídal mladíček D. Szotkowski, který na pozici levého obránce podal velice kvalitní výkon.Samotné utkáni se rozhodlo během devíti minut prvního poločasu ,kdy hráči Mostů nasázeli soupeři tři góly.Ve 31.minutě po nedorozumění v domáci obraně skóroval předseda FO Jopek. Za tři minuty po přímem kopu T.Nieslanika dorazil pohotově míč do sítě Bažant.Ve 39.minutě po krásne individuálni akci přidal třetí gól S.Kufa. V 63.minutě  vystřídal F.Sikora střelce prvního gólu Jopka a ve svém prvním mistrovském zápase v A určitě nezklamal.Domáci hráči snížili v závěru utkáni dvěma góly,ale vyrovnat se jim nepodařilo.Skvělými zákroky se prezentoval Cymorek,který měl rovněž dobře postavené tyče.Utkáni skončilo výsledkem 2:3.