Mosty - Jablunkov 4:0

V derby utkání s Jablunkovem jsme začali skvěle. V 6. minutě přihával Ligocki Lukoszovi, který poprvé rozvlnil síť za hostujícím gólmanem. 1:0. Ve 12. minutě naplno prodal svoji rychlost Kolář, který přesprintoval obránce, ale jeho ránu brankář reflexivně vyrazil. Ve 23. minutě střílel T. Nieslanik, brankář vyrazil, ale na dorážku Buly už byl krátký. První půle tak skončila výsledkem 2:0. Ve druhém poločase Jablunkov zvýšil obrátky. Všechny jeho pokusy ale končily na připraveném Cymorkovi. V 67. minutě se k míči dostal Kolář, který ho nikomu nepůjčil a s přehledem zakončil na 3:0. V 72. minutě Jablunkov definitivně dorazil kanonýr Bula, který se chopil míče a poslal na bránu takové rekomando, že ho brankář ani nestačil podepsat. 4:0. Dobrý výkon Mostů ocenilo asi 400 diváků, kteří zápasu vytvořili kulisu hodnou derby.

Sestava: Cymorek, Szotkowski M., Lýsek, Czepczor, Nieslanik D. (75. Turek), Kufa S., Ligocki, Bula, Lukosz, Nieslanik T. (77. Jochymek), Kolář (80. Bažant)

Rozhodčí: Potiorek, Ostřanský