Mosty - Nýdek 8:3

Derby s Nýdkem začalo převahou domácích a už v11.minutě proměnil pokutový kop T.Nieslanik a vstřelil  první gól. Později přidal ještě další tři a s 18 trefami je nejlepším střelcem Mostů. I nadále jsme hráli kombinační fotbal s dalšími příležitostmi.Ve 20.minutě zahrával Nýdek rohový kop a zničeho nic to bylo 1:1. Naši hráči přidali na dúrazu a v 29. minutě D.Kufa přihrál Stoszkovi, který zpracoval a vybídl ke skórováni Bulu 2:1.V 34.minutě  po krásne kombinační akci Bula -Stoszek -Bula , T.Nieslanik zvýšil na 3:1. Ve 36. minutě kopali hosté penaltu -3:2. V 54.minutě nahrával Kolář Stoszkovi, který nádherně obstřelil gólmana 4:2. V 54.minutě neúnavný Stoszek centroval přesně na hlavu T.Nieslanika 5:2. V 56.minutě gólman Marszalek vykopával od své brány , přesně na kopačky dobře postaveného  T.Nieslanika, který potvrdil pověst zabijáka a neomylně zavěsil 6:2. V 82. minutě se hosté dostalí na polovinu Mostů a z přímého kopu snížili na 6:3. V 83. minutě se krásně uvolnil Czepczor, prošel do vápna, kde neomylně našel Lukosze,který si vzpomněl na svá dorostenecká léta(neljlepší střelec) a  přidal sedmý gól. V 90.minutě dobře hrajíci Stoszek přibalil Kantorovi na cestu osmý  gól a rozhodčí pískal konec zápasu. Za  tento výkon patří poděkováni celému mužstvu, které podalo velice kvalitní a kompaktní výkon.Poděkováni rovněž patří pánum rozhodčím,kteří podali velice dobrý výkon a zaslouži si naše absolutorium.