Nýdek - Mosty 2:3 (1:2)

Mostecký trenér Stanislav Kluz před utkánim v Nýdku pozměnil rozestavení sestavy na tři útočníky a post levého obránce netradičně obsadil S.Kufou. Začátek utkáni nám opět nevyšel a od 12.minuty jsme prohrávali 1:0. V 19.minutě zahrával Bula přímy kop a Misiarz vstřelil svůj první gól v mosteckém dresu. V 42.minutě po přihrávce M.Kluze zaůřadoval T.Nieslanik a svým devátým gólem sezóny otočil  skóre 1:2. V prvním poločase měli brankové příležitosti ještě P.Kufa,Kolář,M.Kluz, ale chyběl jim větší klid v koncovce nebo je vychytal nýdecký brankář.  Do šaten se šlo za stavu 1:2. Na začátku druhé půle si Nýdek vytvořil územní převahu,ale vrcholem jejich snažení byla pouze nastřelená tyč Cymorkovy brány. Postupem času se hra vyrovnala a v  75.minutě naši hráči udeřili potřetí. T.Nieslanik unikl po levém křídle a nezištnou přihrávkou vybídl ke skórováni volného P.Kufu a pro hráče jeho kvalit už nebyl problém zavěsit 1:3. Domáci hráči v závěru utkáni snížili po rohovém kopu na konečných 2:3. Před konečným hvizdem ještě Lukoš nastřelil tyč. Naši hráči si tři body určitě zasloužili, když po většinu zápasu byli lepším týmem a jako první tým si v této sezóně odvezl z Nýdku všechny body.!!