Mosty - Staříč 5:2  (1:2)

První jarní domáci zápas naši hráči zvládli na výbornou.Velkou měrou se o to zasloužil Kolář, který vsítil tři branky. V 5.minutě Bula vyhrál hlavičkový souboj pro Koláře,který podél gólmana zakončil 1:0. Po tečované střele hosté vyrovnali 1:1. V 38.minutě se hosté dokonce ujali vedení, po ne zcela jistém zákroku brankáře Cymorka.Do šaten se odcházelo za stavu 1:2. Běžela 49.minuta,T.Nieslanik poslal míč na rozběhnutého Koláře, který dokonale prodal svou rychlost a krásně přeloboval vyběhnutého brankáře 2:2. O dvě minuty později agilně hrajíci Kolář utekl po pravém křídle a vybídl ke skórováni T.Nieslanika 3:2. Po rohovém kopu v 64.minutě se míče zmocnil M. Szotkowski a svým prvním gólem v dresu mužů prostřelil vše co mu stálo v cestě 4:2. Od 70. minuty domáci hráči dohrávali v desíti, když byl po druhé žluté kartě vyloučen Kantor.To domáci ale nezaskočilo a v závěru utkáni přidali hostům na cestu ještě jednu branku.To Czepczor nádherně vyslal do brejku Koláře, který dokončil své odpolední galapředstavení 5:2.