Mosty - Staříč   2:3

K dalšímu zápasu přijeli do Mostů hráči Staříče.V utkáni jsme měli převahu , přesto jsme prohráli.Naši hráči nevyužili spoustu šancí ,což nás nakonec stálo tři body. V 38 minutě udeřili hosté 0 :1.Do poločasu  přidali ještě jeden gól a bylo to 0 : 2.Po změně stran snížil Kolář na 1 : 2 . Jednogólový rozdíl vydržel zhruba pět minut a hosté přidali třetí branku. V 73. minutě se na hřišti objevil  zkušený matador  I.Lýsek ,který ještě přehodnotil ukončení kariéry a v 88.minutě po rohu Buly snížil na konečných 2 : 3.

Sestava:                                              Cymorek