Mosty - Sedliště 4:1

V posledním zápase před zimní přestávkou přivítali naši hráči mužstvo Sedliště, které se momentálně nacházelo na třetím místě tabulky. Naši hráči i pres velkou marodku (Lýsek, Bažant, Frola a Lukosz) odehráli velice pohledné utkání a zaslouženě vyhráli. Při neúčasti brankářské jedničky Cymorka se do brány postavil předseda oddílu kopané Jopek, kterému kryl záda Kotek z mosteckého dorostu. Na lavičce se nacházeli ještě Szotkowski P. a Kluz M., taktéž hráči dorostu. Utkání se pro nás nevyvíjelo příliš dobře, když od deváté minuty jsme prohrávali 0:1. V 30. minutě Tomáš Nieslanik zahrával přímý kop ze dvaceti metrů a přízemní střellou k tyči skóroval 1:1. O minutu později zahrával rohový kop Bula, který neomylně našel hlavu Czepczora a bylo to 2:1. V 37. minutě po nádherné akci T. Nieslanika, který si několikrát vyměnil míč s Kolářem, aby vzápětí vyslal gólovou přihrávku právě na Koláře, který prodal svou dravost a nekompromisně zakončil. O dvě minuty později se do gólovky dostali hosté, ale Jopek reflexivně vyrazil. Do šaten se šlo za stavu 3:1. V 52. minutě se uvolnil dobře hrající Ligocki a od rohového praporku vyslal centr, na který naskočil opět T. Nieslanik a hlavou zakončil na 4:1. Zbytek utkání jsme měli plně pod kontrolou a zaslouženě jsme vyhráli.

Sestava: Jopek - D. Nieslanik, Šafařík, Czepczor, Szlaur - S. Kufa, P. Kufa, Bula (79. Jochymek), Ligocki (M. Kluz) - Kolář, T. Nieslanik (P. Szotkowski)

ŽK: Bula, Szlaur, Czepczor