Mikulášský turnaj

Konec fotbalového podzimu patří v Mostech už tradičně těm nejmenším. V místní sokolovně se v sobotu 8.12.2012 konal už 8. ročník Mikulaškého turnaje přípravek a starších žáků.
Zúčastnila se ho mužstva domácího Sokola Mosty a hostujících celků TJ Vendryně a TJ Návsi. Kluci bojovali s obrovským nasazením, jak při samotných utkáních, tak při dovednostních soutěžích. Bylo vidět, že si už s míčem většina kluků docela rozumí.
Pro všechny týmy byly nachystané krásné poháry a medaile, a co by to byl za Mikulášský turnaj bez sladké mikulášské nadílky.
Ceny tradičně všem předával Mikuláš s čertem za asistence předsedy TJ Sokola Mosty panem Antonínem Bulavou.
Celou akci zajištovali členové fotbalového oddílu a hráči A mužstva, kterým patří poděkováni za povedenou předvánoční akci.

výsledky starší žáci:
1.místo TJ Návsi
2,místo TJ Vendryně
3.místo TJ Sokol Mosty

výsledky přípravka:
1.místo TJ Vendryně
2.místo TJ Návsi
3.místo TJ Sokol Mosty

Turnaj se už tradičně koná za podpory místního Obecního Úřadu a Tělovýchovné Jednoty Sokola Mosty, kterým chci za tuto činnost poděkovat.
Děkujeme všem zúčastněným mužstvům za pěkný sportovní zážitek a těšíme se na příští ročník.

předseda fotbalového oddílu
Jopek Martin