Staříč - Mosty 4:1

Hráči Staříče začali ve velkém stylu a už v prvních dvou minutách si vytvořili tři vyložené šance, které Cymorek zlikvidoval. Prvních dvacet minut byli domácí lepším mužstvem,když jejich tlak  zůročili v 17. minutě tvrdou ranou pod břevno 1:0 . Postupem času jsme začali hru vyrovnávat a výsledkem bylo ve 25.minutě srovnání  Kolářem na 1:1, kterému  přihrával T.Nieslanik. Zbytek utkání  byl zcela pod taktovkou  hlavního rozhodčího ,kterému na lajnách zdatně sekundovali jeho asistenti.! Nejprve nebyl pískán šlapák domácího gólmana na Koláře(z následující akce domácí vsítili druhý gól) a poté neuznali zcela regulérní gól T. Nieslanika pro údajný ofsajd. Toho dokonale využili domáci fotbalisté a přidali  ještě další tři branky.  Doufejme, že tito sehraní  arbitři  taky někdy přijedou soudcovat do Mostů,aby jejich precizní výkon mohli ocenit také mostečtí fandové....

Sestava: Cymorek, M.Szotkowski, Frola, Lýsek(70.Turek), D.Nieslanik, S.Kufa, Lukosz(75. Jochymek), Bula, Ligocki(c), Kolář, T. Nieslanik